Prelegent

Prelegent

Poznaj wszystkich tych, których będziesz mógł posłuchać podczas 3 dni kongresu innoSHARE'18.
Trzy dni spotkań z najznakomitszymi osobowościami z całego świata

SPECIAL GUEST

Philip Link

Managing Director, EnergyLink Services (Australia)

- ma ponad 12 lat doświadczenia w dziedzinie doradztwa w zarządzaniu, usługach doradztwa i usługach atestacyjnych w zróżnicowanych obszarach w obrębie czystych technologii (zarządzanie emisjami dwutlenku węgla, wydajność energetyczna, energia odnawialna i biopaliwa, zrównoważony rozwój, climate disclosure and economic &amp,  analiza kosztów i zysków)

- obecnie jest Dyrektorem Zarządzającym w EnergyLink Servies, multidyscyplinarnym konsultantem w zakresie energii odnawialnej i wydajności energetycznej, menadżerem projektów,

- EnergyLink Services to dynamiczny startup, który umożliwia poprawę środowiska naturalnego poprzez rozwój rozwiązań pomagających światu zbudować niskowęglową przyszłość.

Register to our conference

Join to peoples who together with us will invent the future and get knowledge 

what's new in technology, research and how we can build Polish Innovations!

Zostań prelegentem

Przed nami 4. edycja innoSHARE, najbardziej inspirującego kongresu w kraju, organizowanego przez Fundację Polska Innowacyjna. Już 27-29 czerwca 2018 w Pałacu Kultury i Nauki czeka nas kilkadziesiąt unikalnych wystąpień. Chcesz zostać jednym z prelegentów lub zaprezentować swój startup? Zgłoś propozycję swojego wystąpienia!

martaBasinska

MARTA BASIŃSKA

marta.basinska@polandinnovative.com

Vice-President of Poland Innovative Foundation