Prelegent

Prelegent

Poznaj wszystkich tych, których będziesz mógł posłuchać podczas 3 dni kongresu innoSHARE'18.
Trzy dni spotkań z najznakomitszymi osobowościami z całego świata

SPECIAL GUEST

dr Michał Warchoł

AI Labs Director, Ardigen S.A. (Polska)

- dr Michał Warchoł dołączył do Ardigen w 2016 roku jako Data Science Specialist. W 2017 roku został powołany na stanowisko dyrektora Ardigen AI Labs. 

-  przed dołączeniem do Ardigen, Michał był współzałożycielem DeepArt, firmy dostarczającej nowe algorytmy przetwarzania obrazu oparte na głębokiej nauce,

- ukończył studia doktoranckie w Instytucie Statystyki, Biostatystyki i Nauk Aktuarialnych (ISBA) na Université Catholique de Louvain w Belgii. Część jego programu badawczego była prowadzona w Departamencie Statystyki na Columbia University w Nowym Jorku,

- przed dołączeniem do ISBA uzyskał tytuł magistra matematyki na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz tytuł licencjata finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Ostatni rok jego studiów magisterskich odbył się w Departamencie Statystyki w École polytechnique fédérale de Lausanne w Szwajcarii.

Zgłoś się i dołącz do nas już dziś!

Dołącz do ludzi, którzy razem z nami tworzą przyszłośc i dowiedz się

co nowego słychać w technologii, badaniach i jak możemy zbudować Polskę Innowacyjną!

Zostań prelegentem

Przed nami 4. edycja innoSHARE, najbardziej inspirującego kongresu w kraju, organizowanego przez Fundację Polska Innowacyjna. Już 27-29 czerwca 2018 w Pałacu Kultury i Nauki czeka nas kilkadziesiąt unikalnych wystąpień. Chcesz zostać jednym z prelegentów lub zaprezentować swój startup? Zgłoś propozycję swojego wystąpienia!

martaBasinska

MARTA BASIŃSKA

marta.basinska@polandinnovative.com

Wiceprezes Fundacji Polska Innowacyjna