Prelegent

Prelegent

Poznaj wszystkich tych, których będziesz mógł posłuchać podczas 3 dni kongresu innoSHARE'18.
Trzy dni spotkań z najznakomitszymi osobowościami z całego świata

SPECIAL GUEST

Andrzej Burgs

CEO Sygnis New Technologies (Polska)

- odpowiada za finanse spółki oraz opracowywanie i realizację strategii biznesowej. Nadzoruje prace działu Badań i Rozwoju Sygnis NT oraz zarządza projektami realizowanymi dla klientów przez ten dział.  W obszarze technologii generatywnych od 4 lat. Przeprowadził blisko 100 wdrożeń technologicznych w firmach produkcyjnych.

- w spółce odpowiedzialny również za organizację pracy i działania marketingowe. Kieruje kilkoma zespołami spółki: handlowym, projektowym i technicznym. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

- szkoleniowiec technologii druku 3D i ekspert technologii generatywnych. Odbył specjalistyczne szkolenia w zakresie technologii generatywnych SLS, 3SP, DLP. Wraz z Maciejem Misiurą posiada na swoim koncie blisko 100 wdrożeń technologicznych w firmach produkcyjnych,

- uczestnik prac badawczych spółki. Absolwent Wydziału Fizyki UW ze specjalizacją z Ekonofizyki.

Zgłoś się i dołącz do nas już dziś!

Dołącz do ludzi, którzy razem z nami tworzą przyszłośc i dowiedz się

co nowego słychać w technologii, badaniach i jak możemy zbudować Polskę Innowacyjną!

Zostań prelegentem

Przed nami 4. edycja innoSHARE, najbardziej inspirującego kongresu w kraju, organizowanego przez Fundację Polska Innowacyjna. Już 27-29 czerwca 2018 w Pałacu Kultury i Nauki czeka nas kilkadziesiąt unikalnych wystąpień. Chcesz zostać jednym z prelegentów lub zaprezentować swój startup? Zgłoś propozycję swojego wystąpienia!

martaBasinska

MARTA BASIŃSKA

marta.basinska@polandinnovative.com

Wiceprezes Fundacji Polska Innowacyjna